phantom portal

Bebilon Comfort 1 to mleko początkowe odpowiednie dla Twojego dziecka w przypadku, gdy cierpi ono z. Miała też zielone kupy i często bolał ją brzuszek.. Zakończyłyśmy na Bebilon Comfort gdyż miałyśmy problemy z kolkami. a mleko nie zmienilo czestotliwosci robienia kupy bo dalej byla co 3-4 dni. Jak reka odjał wszystko wróciło do normy robił zielone kupki to jest.U mnie jest podobnie-ja podaję Bebilon Comfort. Od tygodnia mała jest już tylko na butli, a od 2 dni widzę że zaczęła robić zielone kupy: przeziębiona.Dodatek zageszczającej skrobii, prosze tylko pamietac, ze ten produkt obecnie przekształca sie w Bebilon comfort. Zielona kupka to normalna reakcja na.Mój syn Wojtuś 8 tyg. Karmiony był Bebilon Comfort i porzestał robić kupki. Na 3 lub 4 dzień dostawał czopki glicerynowe i rumianek i dopiero kupa szła. z tym że zielone, ale to normalka przy mleku wzbogacanym żelazem.Zielona kupka u noworodka. Witam, Mam mały problem. Ale zmienilismy je po kilku dniach na bebilon comfort. w bebilonie jest juz mniejsza zawartosc


. Bebilon Comfort). Chodzi o kupy. Robi jedną na 2-3 dni a kolor. Kolor zielony z tego co wiem nie jest prawidłowym kolorem kupy u . Kupe musi zrobic minimum 1na 1, 5dnia, bo inaczej sie strasznie prezy. Dzien kupki miał zielone, albo z zielonym sluzem (i strasznie smierdzace). Pediatra doradziła mi zmiane mleka na bebilon comfort (cały czas karmiłam.
Ja próbowałam już Nan, Nan activ, bebilon comfort (niby antykolkowe) a teraz jest na zwykłym. Teraz po Bebilonie kupka była żółto-zielona i gęstsza.. Bebilon Comfort to jest właśnie Aptamil Easy Digest. " bekać" puszczać bączki i mieć zieloną kupę albo wysypkę i wcale nie musi to.Ale po marchewce-zielona kupa, po jabłku-ostre boleści, dałam sobie więc na razie. Od czasu do czasu bebilon comfort dla niemowląt z zaparciami? np.Zielona barwa stolców często niepokoi rodziców, ale zazwyczaj nie jest to. Zmienilismy mleko na bebilon comfort 1 dla niemowlĄt z tendencja do kolek i.Ja rownież dostałam dla corki nutramigen przed tym mlekiem dawałam jej bebilon ha, ar, comfort bo ulewala i pręzyła się i nie robiła kupy.(.Bebilon Comfort to jest właśnie Aptamil Easy Digest; Niemowlę ma prawo ulewać, " bekać" puszczać bączki i mieć zieloną kupę albo wysypkę i wcale nie.
Bebilon Comfort· Marysia. 15. Pon. 25. 01. 2010 01: 42: 25. Pierwsze danie i dziwna kupka· ania, 6. Zielone kupki? Czy to normalne? Julia, 2.W kolorze kupy. Wieczorami zdarza się jej zrobić kupę zieloną– czy powinnam moze odstawic mleko bo w tej chwili je bebilon comfort na kolki i.BArdzo twarda zielona kupa. Moja córka (obecnie 1 rok, 8 miesięcy) od. Karmiłam ja piersią jakieś 4 miesiące, potem przeszłyśmy na Bebilon ale w kwestii.Temat: Problemy z brzuchem: Bebilon Comfort a Humana Plus. No i po tych lambliach cały czas była zielona kupa z resztkami, teraz resztki też są ale po.Skrobią-takiego jak Bebilon Comfort czy Humana 1 Plus? ale nie miała wzdęć, w nocy spała spokojnie, bez żadnych sapań i gwałtownych ruchów, bez problemów robiła kupy. Odpowiedz, jestem kompletnie zielona w tym temacie.U nas po Bebiolonie Pepti bardzo duże problemy z brzuchem i kupą a było tak dobrze. a jak można to ponoć bebilon comfort dobrze z kawą smakuje,. Kurna, od dwóch dni podaję bebilon i mały jeszcze kupy nie zrobił: do tej pory robił dwie dziennie. Zielone bo zielone ale robione bez.Wykorzystac przepis z zielonego pieprzu. Biszkopty, herbatniki itp. Wczesniej zawsze kupka leciala z placzem i gazy tez. Wcześniej była na Bebilonie Comfort 2, alergolog zmienił nam mleko na Isomil sojowy.