phantom portal

. Poszłam do pediatry która stwierdziła że to od mleka Bebilon 1 ha, a kupki przy mleku hipoalergicznym będą zielone. Po przejściu ponownie na . Mam pytanka, czy moze ktoraś z Was wiem czy to normalne aby maluszek po zmianie mleka na hypoalergiczne robił zielone kupki. Od momentu jak . Moj mial w szpitalu podawany Bebilon 1 i tak zostalo. Nie mialam na tyle pokarmu zeby sie najadl wiec. Moje po nan maiło zielone kupy.


. Jedank zauważyłam, że od tej pory małą budzi kupa o 5 rano (co się. Konkurs" Styl Kylie" Konkurs" Kuchnia z Zielonego Wzgórza"Kiedyś 2-3 razy podałam jej Bebilon 1, gdy miałam kryzys laktacyjny i. Choć robi kupkę co kilka dni (dopiero co wyleczyła zielone, śluzowowodniste kupki.
Chciałabym mojemu dziecku zmienic mleko z Enfamil ar na Bebilon 1. Obecnie ma 3 miesiące skończone. Prawie od zawsze robi zielone kupy ale nie. Pamietam, jak karmilam Ade cycem i robila zielone kupy stekajac przy. Aha, mala dostaje Bebilon1 i dwa razy na dzien Omneo. Pozdrawiam serdecznie.
  • Zaczęłam od jednego posiłku (pełnego) na mleku bebilon Ha (do tej pory był pepti na receptę)-totalna porażka-od razu kaszel, kupa śmierdząca i zielona.
  • Napoczątku miałam nan1-wiecznie zielone, cuchnące kupki robiły, przeszłam na bebilon i proszę, kupki są jak po karmieniu piersią, koloru musztardowego i. To od bebilon pepti to zatwardzenie. Dalam mu bebilon 1 to ktore bral. Zmienilam je wtedy b o robil kupy zielone dodam ze ta jedna.

Mój synek, który ma 1, 5 miesiąca robi kupki żółto-zielone o większej. Dodam że kupki robi raz dziennie i karmiony jest mlekiem modyfikowanym Bebilon 1.
Skrobii, ale robił śmierdzące zielone kupy. Zaczęłam podawać mu zwykłe. Potem wprowadziłam Bebilon 1 a teraz karmię Bebiko 2r (mają 8 miesięcy). Moja córka zaczęła robić zielone kupki i to jak rozumiem było ok. Gdy przekroczyły 3 kg, przeszliśmy na Bebiko, ale lekarze uznali, że Bebilon 1. Przejście na mleko modyfikowane Bebilon 1, po czym zaczął robić. Zaczelo robic zielone kupy. Pediatra kazala odstawic jablko i przypisala.Podałam jej bebilon 1 zwykły bo nie ma u mnie w rodzinie zadnych obciazen alergicznych. Temat: ulewanie, zielone kupy i problem z wypróznianiem.